Revalidační známky ISIC 12/2022

Vážené studentky, vážení studenti,

v letošním roce neproběhlo objednávání revalidačních známek tak, jak jste byli všichni doposud zvyklí, tedy pomocí e-průzkumu v InSIS. Pro letošní akademický rok byly revalidační známky objednány pro všechny držitele ISIC karet hromadně. Možnost zakoupit si revalidační známku s platností do 12/2022 budou mít všichni uživatelé karet ISIC stejnou. V současné době dochází k úpravě systému InSIS. Po provedených úpravách bude možnost zakoupit revalidační známku přímo v systému InSIS a zároveň provést platbu přes platební bránu, tedy stejným způsobem, jako je možné již nyní objednat a zaplatit novou identifikační kartu. O zprovoznění uvedené možnosti nákupu revalidační známky ISIC 12/2022 budou všichni aktivní držitelé ISIC karet informováni, informace bude samozřejmě uvedena i zde na webu Centra informatiky.