Návod pro online objednání a zaplacení revalidační známky

Krok 1. Online objednání revalidační známky ISIC a její zaplacení

Objednávku a platbu revalidační známky ISIC mohou provést pouze studenti, kteří studují  v prezenční formě studia. Studenti kombinované a distanční formy studia nemají na revalidační známku ISIC nárok a objednávka jim není umožněna!

Ceny uvedené v grafice návodu na online objednání a platbu za revalidační známky jsoun pouze ilustrativní. Platná cena se řídí ceníkem uvedeným zde.

V případě, že objednávka nebude zaplacena do 14ti dní od vyhotovení (finanční prostředky za ní nebudou připsány na účet školy), dojde k jejímu automatickému zrušení. V takovém případě bude uživatel nucen vytvořit novou objednávku.

1. Přihlaste se do Osobní administrativy na http://insis.vse.cz

2. V sekci Moje studium zvolte položku Portál studenta

3. V sekci Moje studium – Financování studia a stipendia zvolte položku Objednávky

4. Zvolte objednávku revalidační známky

Proveďte objednávku revalidační známky ISIC

5. Přehled objednávek s možností storna

Můžete provést kontrolu svých objednávek. V této chvíli je možné objednávku zrušit. Pro zobrazení přehledu požadovaných plateb klikněte na odkaz „Financování studia“

6. Zvolte platbu za objednávku

Máte možnost vybrat způsob platby za objednanou revalidační známku. Objednávku lze zaplatit online pomocí vaší platební karty a platební brány a nebo převodem finančních prostředků z vašeho účtu na účet VŠE.

Doporučujeme využít online platbu přes platební bránu, peníze jsou v takovém případě připsány na účet VŠE během několika minut a vaše objednávka je vyřízena. V případě volby převodem může doba od provedení platebního příkazu po připsání na účet VŠE trvat až tři pracovní dny.

7. Vyplňte požadované údaje do platební brány a proveďte platbu

V případě, že zvolíte platební metodu online, vyplňte potřebné údaje  a proveďte platbu.

8. Volba platby převodem z účtu

V případě, že si jako platební metodu zvolíte převod finančních prostředků z účtu na účet VŠE, je možné si zobrazit vygenerovaný QR kód pro vaši platbu, který je možné použít pro rychlé zadání platby přes mobilní bankovnictví ve vašem telefonu. Níže uvedený obrázek je pouze ilustrativní. QR kód k vašemu požadavku je možné zobrazit pomocí ikony QR kódu dle obrázku v bodě 6. Volba platby.

9. Kontrola stavu objednávky

Krok 2. Vyzvednutí zaplacené revalidační známky

1. Kontrola uhrazení objednávky

V sekci Objednávky → Moje objednávky lze zkontrolovat stav platby za revalidační známku. V případě typu platby online je úhrada za identifikační kartu připsána do několika minut a stav objednávky bude veden jako zaplacený.

Další stavy uvedené u revalidační známky:

• „odbavuje se“ – známka byla zaplacena a je připravena k výdeji – obdrželi jste informační email
  • „odbaveno“¨- známku jste si vyzvedli

Vyčkejte na informační email, že vaše revalidační známka byla zaplacena a je připravena k převzetí.

Informace k provozní době a umístění výdejního místa bude součástí informačního emailu a je zároveň uvedena na https://ci.vse.cz/id-karty/#novaznamka.

K vyzvednutí zaplacené revalidační známky je nutná fyzická přítomnost identifikační karty, která má být známkou revalidována. Zaplacenou revalidační známku za vás může s vaší kartou vyzvednout jiná osoba.