E-žádanka (nákup techniky a softwaru)

Příhlášení do systému elektronických žádanek:

Pro přístup do e-žádanky se přihlašte svým uživatelským jménem (včetně domény @vse.cz) a heslem do InSISu.

Uživatelské jméno:
Heslo:

Upozornění: Vyplnění e-žádanky je optimalizováno pro prohlížeč Internet explorer, v jiných prohlížečích se nemusí chovat korektně.

Nákup některých typů výpočetní techniky musí být organizován formou minitendrů – to lze provést i v jiných útvarech školy osobami pověřenými realizací minitendrů (viz Obecné metodické pokyny pro zadávání minitendrů). Pokud ale útvar nechce využít této možnosti, může požádat o realizaci minitenderu garanta Centra informatiky.Pokud potřebujete s výběrem techniky poradit, neváhejte kontaktovat helpdesk.

>> klikněte pro návod jak vyplnit e-žádanku <<

1. Po přihlášení klikněte na „Vytvoření nové žádanky“ v levém menu:
ALT NAME
2. V rozklikávacím menu „Kategorie“ vyberte typ techniky:
ALT NAME
3. Do pole „Předmět plnění“ zadejte název produktu, který chcete objednat. K tomu lze využít:

 • předpřipravenou nabídku – kliknutím na ikonu vedle pole „Předmět plnění“, rozkliknutím nabízených produktů a následně stisknutím tlačítka „Vložit do formuláře“:
  ALT NAME
  ALT NAME
 • případně žádaný produkt do pole „Předmět plnění“ ručně vepsat – v tomto případě doporučujeme do pole „Upřesnění požadovaných položek“ uvést např. webový odkaz, aby při objednání nedošlo k záměně:
  ALT NAME

4. Vyplňte zbývající pole formuláře, kliknutím na tlačítko „Uložit a postoupit“ v horním menu pak odešlete žádanku ke zpracování:
ALT NAME
5. Pokud byla Vámi objednávaná technika vybrána z předpřipravené nabídky, budete vyzváni k vytištění žádanky:
ALT NAME
Pokud byla Vámi objednávaná technika vložena do formuláře ručně, bude žádanka postoupena ke schválení/zamítnutí odborným garantem dané kategorie. Jakmile bude Vaše žádanka schválena odborným garantem, obdržíte mail s odkazem k vytištění žádanky:
ALT NAME
ALT NAME
6. Vytiskněte žádanku a poté co ji schválí Příkazce operace a Správce rozpočtu Vašeho útvaru jej doručte do Centra informatiky ke zpracování:
ALT NAME

 • Autor: helpdesk
 • Vytvořeno:
 • Poslední aktualizace: