Windows 10/11 Education pro studenty zdarma, vse.onthehub.com

Na základě nové smlouvy s firmou Microsoft studenti mají možnost získat Windows 10/11 Education student use benefit – jednu bezplatnou licenci Windows 10/11 v edici Education. Lze ji stáhnout od partnera firmy Microsoft, z e-shopu onthehub.com.

Při přidání do nákupního koše po Vás bude vyžadováno přihlášení pomocí školního jména a hesla (stejné jako při přihlašování do Office 365).

Po odsouhlasení licence (musíte opsat uživatelské jméno a dopsat jméno a příjmení) a potvrzení nákupu (doplnit jméno, příjmení a e-mailovou adresu) se zobrazí licenční číslo (Product Key). To si opište a uschovejte, v e-shopu se uchovává pouze 30 dní od nákupu. Poté si zobrazte instrukce pro instalaci (tlačítko Get Started).

Podpora ze strany VŠE

VŠE u této služby zajišťuje pouze autentizaci (přihlašování) a poskytnutí informace, zda uživatel je student, učitel či zaměstnanec školy.

Neposkytujeme podporu či rady při problémech s instalací a provozováním získaného programového vybavení, neřešíme problémy s placením u placeného software.

Otázky a odpovědi:

Kdo může získat bezplatnou licenci Windows 10/11 Education? Na licenci mají nárok pouze studenti.
Jak dlouho je licence platná? Musíte být hlavním uživatelem počítače, na kterém jsou Windows 10/11 Education nainstalované. Můžete je používat i po ukončení školy aniž byste museli dělat nějaké akce.
Na kolik počítačů ji mohu nainstalovat? Je to licence pro jeden počítač.
Jak se liší edice Education? Podrobné porovnání jednotlivých edic Windows 10 naleznete na wikipedii.
Jak se liší edice s písmenem N? Písmeno N označuje edice bez některých aplikací pro práci s médii. Programy si můžete později doinstalovat či použít vhodné alternativy.
Jaké údaje předává škola na server onthehub.com? Dokud se sami nepřihlásíte, tak firma Kivuto o Vás nic neví. Po přihlášení se firmě předá Vaše uživatelské jméno a údaj o tom, zda jste na VŠE student, učitel či zaměstnanec. Nepředáváme další údaje, což je důvod, proč musíte vyplňovat při objednání jméno, příjmení a e-mailovou adresu.

Další licence od firmy Microsoft pro studenty, učitele a zaměstnance

Každý student a zaměstnanec si může nainstalovat kancelářský balík Office až na 5 různých zařízení. Licence jsou platné do konce studia/zaměstnaní na VŠE.
Program Azure Dev Tools for Teaching umožňuje studentům a učitelům získat zdarma licence pro vývojové nástroje, další software a kredit pro služby.

Další nabídka na onthehub.com

Firma Kivuto, provozovatel onthehub.com, se specializuje na on-line distribuci softwaru pro studenty a akademické pracovníky. Proto na webu najdete různý software s akademickými slevami, v některých případech je zdarma.

  • Autor: Luboš Pavlíček
  • Vytvořeno:
  • Poslední aktualizace: